Deniz Hipermarketleri 1997 yılında kurulmuş olup Deniz Kardeşler bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 2012 yılında ikinci şubesini açan Deniz Hipermarketleri kaliteli ürün, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti, eğitimli personel ve eğitime önem gösteren yönetici anlayışıyla büyümeye devam ediyor.

Deniz Group 23 yıllık tecrübesiyle perakende, toptan gıda, temizlik ürünleri ve inşaat sektöründe hizmet vermektedir.Her zaman mutlu müşteri ve uygun fiyat politikasını kendine ilke edinmiş ve sizlerin takdirini kazanmıştır.

Misyon

Deniz Group Hipermarketleri'nin misyonu, hedef müşterileri küçük perakendeciler, catering noktaları ve kurumsal müşterilerin talep edeceği uygun nitelik ve kalitede ürünleri mümkün olan en uygun fiyatlarla satmak üzere; mağazalarında, iyi hizmet ve düşük maliyetlerle; müşterilerinin talep edeceği uygun nitelik ve kalitedeki ürünleri uygun maliyetlerle müşterilerine sunmaktır.

Başarı odaklı, ekip çalışmasına inanan, müşteri memnuniyeti, dürüstlüğü ve yüksek ahlaklı aile olmayı, sektörde sürekli gelişmeyi ve lider olmayı kendisine ilke edinmiştir

Vizyon

♦ Müşterilerimizin kolay ulaşıp güvenle alışveriş yapacakları
♦ Çalışanlarımızın huzur içinde çalışacakları
♦ Tedarikçilerimizin öncelikli ürün temin edecekleri
♦ Çevreye duyarlı
♦ Yeniliklere açık
♦ Şeffaf ve güvene dayalı
♦ Sürdürülebilir bir yönetim ve çalışma anlayışına ulaşmak , birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.

seoseo uzmanı